Biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest ekonomiczną i ekologiczną alternatywą dla szamb. Oczyszczalnia MPT - 500 jest całkowicie bezobsługowa i tania w użytkowaniu. Ścieki dzięki aktywności bakterii są rozkładane do dwutlenku węgla, azotu atmosferycznego, nierozkładalnych odpadów stałych i wody, którą można wykorzystać do podlewania ogródka, zawrócić ponownie do spłuczki lub za pomocą drenaży wprowadzić do gleby. Wywóz nierozkładalnych cząstek stałych następuje raz na dwa lata, dzięki czemu koszty związane z kupnem zwracają się po okresie 2-3 lat użytkowania.
Biologiczna oczyszczalnia ścieków typu MPT – 500 firmy Eco4home jest wyrobem monogabarytowym, wieloprzegrodowym z zastosowaniem liniowego przepływu ścieku surowego oraz biologicznej aktywności bakterii, wykonanym w całości z materiałów tworzywowych. Produkt ten przeszedł pozytywnie wszystkie badania laboratoryjne i cieszy się całkowitą niezawodnością wśród naszych klientów. Niewielka powierzchnia jaką zajmuje oczyszczalnia oraz niskie koszty użytkowania czynią ten produkt unikatowym wśród pozostałych przydomowych oczyszczalni na rynku.
Więcej informacji na temat naszej przydomowej oczyszczalni znajdą państwo na stronie: http://www.eco4home.pl/oczyszczalnia
oraz na naszym fanpage'u na facebook'u:
https://www.facebook.com/Eco4home

Zainteresowanych prosimy o kontakt na numer: 601411441 lub o wiadomość mailową na adres: jakub.michalak90@gmail.com


  PRZEJDŹ NA FORUM