Zdziłowice z nowym centrum
już niedługo
Człeniu,
Masz fajne pomysły, ale nie widzisz kilku ważnych rzeczy.
Co do Wifi.
Po pierwsze zwracałeś się do złych ludzi. Naprawdę myślisz, że moja Mama ma w takich kwestiach cokolwiek do gadania?! Zbyszek z kolei teraz też już nic nie może zrobić, inna sprawa, że nie ma o tym pojęcia. Także inicjatywa musiałaby pójść zdecydowanie wyżej, myślę, że wójt byłby dobrym adresatem.
Rozumiem, że chodziło Ci o darmową radiówkę dla całej wsi, tyle, że jest jeszcze np. sprawa wykupienia pasma, a to jeśli miało by dać dostęp do neta każdemu we wsi musiało by być dość szerokie, a co tym idzie dość drogie.
Inna sprawa, że wiarygodny informator podpowiada mi, że na takie rzeczy jest kasa z UE. Podobno zwraca 80% inwestycji. Jedyne co trzeba zrobić to projekt. Nie jestem tego pewien, ale trochę poszukałem i wygląda na to, że to prawda tyle, że nie wiem czy już nie jest za późno.
No, ale to nie moja brocha, są ludzie, którzy powinni się tym zająć, ale widocznie mają lepsze rzeczy do roboty.
No, ale wizja darmowego internetu we wsi - piękna... xD

Sprawa klubu z kompami w gok-u.
Trochę nie rozumiem Twojej koncepcji - jakby to miało wyglądać, czemu służyć?
Tyle, że podejrzewam, że gdyby coś takiego powstało to jeśli nikt by tego nie pilnował to szybko zostałoby po prostu zmarnowane, bo poziom szacowania publicznego mienia w naszej wsi jest żenujący.
Być może to pojedyncze osobniki, ale pamiętam doskonale np. porozpierdalane stoły do ping ponga. Nawet krzeseł ludzie się potrafią czepić i zniszczyć.


  PRZEJDŹ NA FORUM